29 Ağustos 2013 Perşembe

Korkusuzlar TV Filmi İzle Kanal 7


BİZANS SARAYINDA KORKUSUZ BİR TÜRK
Kanal 7’den tarih ve komediyi bir arada sunan müthiş bir film… Korkusuzlar’da gözüpek savaşçı Battal ve iki arkadaşının yaşadığı maceralar komik bir dille anlatılıyor.Kanal TV Filmi 'Korkusuzlar', TV Filmi 'Korkusuzlar' İzle, TV Filmi 'Korkusuzlar' Hakkında, TV Filmi 'Korkusuzlar' Yürekli ve cesur bir Türk olan Battal, Bizans tarafından uğradıkları zulme son vermek amacıyla saraya girmeye karar verir. Rahatına düşkün iki arkadaşını da yanına alarak saraya sızma planları yapmaya başlar.
Saraya mücevher götüren bir grup Bizans askerinin köylerinin yakınından geçtiğini haber alan Battal harekete geçer. Arkadaşlarıyla askerlerin önünü kesen Battal Bizans askerlerini ve yanlarındaki rahipleri esir alır ve rahiplerin elbiselerini giyerek arkadaşlarıyla birlikte saraya girer. Saraya girer girmez de planlarını uygulamaya koyulurlar.
Battal ve arkadaşlarının sinsi bir yöntemle girdikleri Bizans sarayında yaşadığı heyecanlı ve bir o kadar eğlenceli maceraları izleyenlerine keyifli anlar yaşatacak.
Yönetmen: Aykut Düz, Senaryo: Aykut Düz, Müzik: Gökhan Tamir, Oyuncular: Ali Güney, Nusret Özkaya, Levent Aykul, Remzi Evren, Şebnem Arcan, Bozok, Murat Yavuz, Faruk Savun, Orhan Yılmaz, Erdinç Bora, Ferhat Ünal, Merve Kaban, Ökkeş Avgın, Şükran Çağman, Yapım: Oba Film / 2006

Artikel Terkait

Korkusuzlar TV Filmi İzle Kanal 7
4/ 5
Oleh

Berlangganan

Suka dengan artikel di atas? Silakan berlangganan gratis via email

Load Comments