2 Ağustos 2013 Cuma

Evlerinin Önü Mersin Kanal7 Türkü Filim izle


PARANIN ENGEL OLAMADIĞI BİR SEVDA Evlerinin Önü Mersin Kanal7 Türkü Filim izle
Kanal 7'de güller diyarı Isparta yöresine ait “Evlerinin Önü Mersin” isimli türkü hikayesi ekrana geliyor.
Aynı köyde yaşayan Sırma ve Kara Hasan birbirlerine delicesine sevdalıdır.  Mütevazı bir hayat yaşayan iki sevgili sevdalarını anlatan aşk mektuplarını ceviz kabuklarına saklayarak, su arkları yoluyla ya da Nur isimli bir kız vasıtasıyla birbirlerine ulaştırır. Fakat Sırma’nın Kara Hasan’a olan aşkına annesi Yeter Ana set çekmektedir. Kızını zengin bir kişiyle evlendirmeye kararlı olan Yeter Ana her fırsatta bu birlikteliğe karşı çıkar.
Diğer yandan Emir de Sırma’ya sevdalıdır. Sevdası gözlerini kör eden Emir iki sevgiliyi ayırmak için her yolu dener. Sırma ve Hasan’ın birbirleriyle olan iletişimlerini sinsice bir planla engelleyen Emir bir yandan da Sırma’nın annesinden kızıyla ilgili onay alır. Umutsuz bir sevdaya düşen iki genç şimdi çaresizlik içinde bu durumu düzeltmenin yollarını aramaya koyulurlar.
Annesinin zenginlik hayalleri yüzünden yolları ayrılan iki sevdalının tekrar birleşme çabalarının anlatıldığı “Evlerinin Önü Mersin” Kanal 7’de.
Genel Yönetmen: Zeynep Tor, Yönetmen: Gülizar Vatanlar, Senaryo: Hayriye Ersöz, Müzik: Avni Uygun, Oyuncular: Başak Parlak, Baran Ayhan, Şehnaz Dilan, Barış Koçak, Gülşah Şahin, Server Mutlu, İlter Genay, Devran Soğancı, Neşe Arda, Zilan Odabaşı, Yapım: 2006/ Kanal 7/Türkiye

Artikel Terkait

Evlerinin Önü Mersin Kanal7 Türkü Filim izle
4/ 5
Oleh

Berlangganan

Suka dengan artikel di atas? Silakan berlangganan gratis via email

Load Comments