19 Ağustos 2013 Pazartesi

Telgrafın Telleri - Kanal 7 TV Filmi izle


TELLERE TAKILAN BİR HASRET Telgrafın Telleri - Kanal 7 TV Filmi
Filmde borçları yüzünden eşinden ayrı yaşamak zorunda kalan bir adamın yüreğindeki hasret anlatılıyor. Zeynep Tor yönetmenliğinde, çekimleri Manisa Kula’da gerçekleştirilen “Telgrafın Tellerine Kuşlar mı Konar” Kanal 7’de.Kanal TV Filmi 'Telgrafın Telleri', TV Filmi 'Telgrafın Telleri' İzle, TV Filmi 'Telgrafın Telleri' Hakkında Hacer ve Recep hayatlarını birleştirmek için köyün muhtarından borç alarak evlenirler. Borçlarını ödemekte zorlanan çift muhtarın da sıkıştırması sonucu ellerindeki tek mal varlığı olan ineklerini satmaya karar verirler. Fakat bu sırada tek umutları olan inekleri çalınır. Artık borçtan kurtulmalarının yolu Recep’in İstanbul’a giderek çalışması olur.İstanbul’a çalışmak için giden Recep, eşi Hacer’le sadece telgraf vasıtasıyla haberleşmektedir. Bu sırada Hacer’de gözü olan Musa, genç kadının evli olmasına rağmen peşini bırakmaz.  Öyle ki, Recep tarafından eşine gönderilen telgrafları ele geçirmeyi başarır ve genç kadına eşinin ağzından geri dönmeyeceğine yönelik telgraf yazar. Hacer ise bu duruma bir anlam veremez.Uzun süre telgraflarına cevap gelmediğini gören Recep bu durumdan dolayı meraklanarak köye dönmeye karar verir.

Borçlarını ödeyebilmek için gurbete giden genç bir adamın hasret kokan ağıtı “Telgrafın Tellerine Kuşlar mı Konar”  Kanal 7’de.

Yönetmen: Serkan İpekören Oyuncular:Fatma Kocacık,Adnan Koç,Mehmet Özgür, Başak Zebil, İlter Genay,C. NihanTuğhan, Murat Göktepe Yapım: 2007/ Kanal 7/Türkiye

Artikel Terkait

Telgrafın Telleri - Kanal 7 TV Filmi izle
4/ 5
Oleh

Berlangganan

Suka dengan artikel di atas? Silakan berlangganan gratis via email

Load Comments