1 Ağustos 2013 Perşembe

TV Filmi İyiliğin Bedeli Kanal 7


TV Filmi 'İyiliğin Bedeli'
YAPTIKLARI KÜÇÜK BİR İYİLİK ÖNLERİNDE BÜYÜK KAPILAR AÇTI
Televizyon filmi kuşağında Anadolu insanın saf kalbini ve iyi niyetini gözler önüne seren çarpıcı bir hikaye… Yönetmenliğini Nurettin Özel’in yaptığı filmin müzikleri Yücel Arzen’e ait. Evlat hasreti çeken iyi yürekli iki insanın hikayesi İyiliğin Bedeli filminde anlatılıyor.

Yıllar önce yurt dışına gidip bir daha dönmeyen iki oğulun hasretini çeken iki yaralı yürek.  Yoksul ama iyi yürekli iki insan… Ve bir gece ansızın kapılarını çalan iki genç misafir… Evlerinde ikram edecekleri tek şeyleri tıpkı içlerindeki inat gibi bir keçiydi. Onu misafirlerine ikram için kestiler. Karşılaştıkları manzaradan etkilenen iki genç ise kendilerine bir söz verdiler. Günün birinde yaşlı çiftin yolu şehre düştü. Hastalanmışlardı ama tedavi için yeterli paraları yoktu. Evlerinde ağırladıkları iki gencin önüne çıkan bir fırsattı bu; verdikleri sözü tutmak için. İki ihtiyarın yaptıkları küçük bir iyiliğin karşılığında ise önlerinde yepyeni kapılar açılacaktı… Paylaşıldıkça artan bir sevginin sımsıcak hikayesi Kanal 7’de.

Yönetmen: Nurettin Özel, Oyuncular: Oktay Aytekin, Melahat Özekit, Oğuzhan Ogras, Dırgan Kazaz, Müzik: Yücel Arzen, Senaryo: Mehmet Uyar, Yapım: Kanal 7/ 2005

Artikel Terkait

TV Filmi İyiliğin Bedeli Kanal 7
4/ 5
Oleh

Berlangganan

Suka dengan artikel di atas? Silakan berlangganan gratis via email

Load Comments